Mūsų vertybės


NORAS KEISTIS


Tobulėjimas
Inovatyvumas
Pokyčiai

VIENINGUMAS


Kompleksiškumas
Komanda
Įtraukimas

KONKRETUMAS


Informatyvumas
Aiškumas
Atvirumas

POZYTYVUMAS


Pasitikėjimas
Lojalumas

PROFESIONALUMAS


Atsakomybė
Kokybė

/is-kur-atsirado-klinikos-pavadinimas-lela/is-kur-atsirado-klinikos-pavadinimas-lela

ODONTOLOGIJOS CENTRAS „LELA“

Savo veiklą pradėjo 1992 metų pavasarį. Tai viena iš pirmųjų privačių odontologijos klinikų Klaipėdoje, sėkmingai veikianti ir šiandien. Šiuo metu klinikoje dirba 11 specialistų. Gydytojai odontologai, gydytojai odontologai specialistai - burnos chirurgai, ortodontai bei burnos higienistė.

Mūsų patalpose įsikūrusi dantų protezų gamybos laboratorija. Dviejų aukštų su mansarda patalpos, moderni odontologinė įranga, šiuolaikiškos gydymo ir valdymo technologijos, platus odontologų specialistų ir burnos priežiūros specialistų ratas leidžia centrui užtikrinti aukštą teikiamo gydymo kokybę ir pacientų pasitenkinimą.

Gydytojai odontologai, higienistė, odontologo padėjėjos ir dantų technikai nuolat gilina savo profesines žinias Lietuvos ir užsienio universitetų bei odontologijos specialistų organizuojamuose kongresuose, kursuose, seminaruose.

2001 m. sudarėme sutartį su Klaipėdos valstybinės Kolegijos Sveikatos mokslų fakultetu būti šios įstaigos mokymo baze, mūsų klinikoje buvo organizuoti Vilniaus universiteto, Medicinos fakulteto, Odontologijos instituto ir Lietuvos sveikatos mokslų univertsiteto specialistų vedami kvalifikacijos tobulinimo kursai.

Konsultuojame, gydome, implantuojame, protezuojame, baliname dantis Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Šilutės, Šilalės, Tauragės, Telšių, Plungės, Mažeikių miestų ir rajonų pacientus.

Prisitaikydami prie rinkos sąlygų taikome lanksčią atsiskaitymo už paslaugas sistemą, sudarome odontologijos ir/ar burnos priežiūros paslaugų sutartis su pacientais. Centre galima atsiskaityti visomis populiariausiomis mokėjimo kortelėmis (Visa“, „Visa electron“, Mastercard“ „Eurocard“, „Maestro“). Taip pat teikiame paslaugas COMPENSA, ERGO, BTA ir kitų kompanijų klientams, turintiems sveikatos draudimo knygeles ar korteles.

Esame strategiškai patogioje miesto vietoje, su patogiu privažiavimu tiek visuomeniniam, tiek ir privačiam transportui, yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Dirbame pirmadieniais – penktadieniais nuo 08 iki 20 val. Galima registruotis telefonu +370 46 00300 arba atėjus į centrą - Naujakiemio g. 26-10, 94192 Klaipėda.

Patikėk savo burnos ertmės ir dantų problemas profesionalams!

+370 46 300300, +370 616 21200  

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.