ATMINTINĖ PACIENTUI


1. Apsilankykite pas odontologą 2 kartus per metus. Reguliariai tikrindami dantis Jūs sutaupysite laiko, pinigų ir sveikatos bei būsite ramūs dėl savo dantų būklės.

2. Naudokite tik Jums tinkamas burnos ertmės ir dantų priežiūros priemones.
Netinkamai parinktas dantų šepetėlis ir pasta bei netaisyklingas valymas gali padaryti žalą Jūsų dantims ir dantenoms. Žinokite, kad reklamuojamos priemonės, nors ir labai geros, tikrai ne visada yra Jums tinkamos!

3. Nelaukite, kol dantys įsiskaudės! Atminkite – mažų skylučių gydymas padės Jums išsaugoti estetinį grožį, danties vainiko tvirtumą ir bus žymiai pigesnis. Neprižiūrėti dantys nėra tik skausmo, nemalonaus kvapo ir estetikos problema. Jie gali išprovokuoti daug kitų ligų: sąnarių, virškinamojo trakto, nosiaryklės ligas, sinusitą ir net širdies infarktą.

4. Gydykite periodonto ligas. Jei pastebite ant dantų rusvas ar gelsvas apnašas; jei dantenos kartais pakraujuoja, ypač valant šepetėliu; jei jaučiate nemalonų kvapą iš burnos; jei dantys nors truputėlį kliba – būtinai pasikonsultuokite su specialistu, nes tai gali būti rimtos periodonto ligos pradžia. Žinokite, kad dantenų ligos yra klastingos, nes susirgimo pradžioje nei dantų, nei dantenų neskauda, o atsiradus skausmui liga jau būna toli pažengus!

5. Rūpinkitės savo vaikų sveikata! Žinokite – kiekvienas pieninis dantukas vaikui reikalingas, dėl to juos būtina gydyti. Jie ne tik padeda susmulkinti maistą, bet ir yra kelrodis dygti nuolatiniams dantims. Ne laiku ištraukus, susigadina nuolatinių dantų dygimo tvarka – jie užima ne savo vietą, atsiranda sąkandžio ir estetinių problemų, dantys dygsta kreivi, “lipa” vienas ant kitos. Šių problemų korekcija vėliau atima daug laiko ir yra brangi.

6. Jau galite turėti „perlinius“ dantis. Dažnas pastebime, kad bėgant metams dantų spalva keičiasi, tik, deja, nešviesėja. Jos pasikeitimams įtakos turi tiek išoriniai faktoriai (arbatos, kavos, raudono vyno, Coca-Cola gėrimai, rūkymas ir kt.), tiek ir vidiniai (kai kurių medikamentų vartojimas ir pan.). Šiandien jau yra sukurtos saugios ir visai nekenksmingos dantų emaliui šviesinimo priemonės. Apsilankykite pas mus ir mes profesionaliai įvertinsime Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, patarsime, kokių tolimesnių veiksmų reikia imtis!.


Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su privatumo politika.